Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Létezik olyan tea, aminek...

Létezik olyan tea, aminek olyan hatása vagy mintha bevettél volna egy xanax-ot vagy valami nyugtatót?

Figyelt kérdés
Olyan teát keresek ami lelazít, nagyon nyugodt lesz tőle az ember. Mintha be volna nyugtatózva/tépve

2017. aug. 28. 13:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Ami olyan érzést ad, mintha az esküvődre mennél két szoptatás között? Ahelyett, hogy különböző verziókban írogatsz ide, miért nem kérdezed meg az orvosod?
2017. aug. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem létezik ilyen tea. Ha be akarsz tépni, akkor 2 xanax + 2 konyak. De nem ajánlom.
2017. aug. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A citromfű, macskagyökér és az orbáncfű nyugtató hatású. Nem tudom, milyen betépve lenni, úgyhogy a kérdés ezen részéről nem tudok nyilatkozni.
2017. aug. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A teak..nem eleg hatasosak a xanihoz kepest. A xanaxra vodkat vagy paleszt javaslok, konyakot inkabb hagyd. Vagy ha mindenkepp tea kell akkor makgubotea azt csá. Siman felirjak a xanaxot, minek erolkodsz? Mondd a dokinak hogy szorongsz es depis vagy, aztan tolhatod ezerrel. Ne faradj a teazgatassal, mert a jelenleg legalis nyugtato hatasu teak kozul mind egy hatastalan vacak. (1 literrel megittam mindet egyszerre, es annyit nem adtak, mint a 0,25 frontin. Ezeknek befellegzett)

Amugy hany evesen akarsz betepni? :D

Cenzurazott tartalom:

Van eki, spuri a piacon. Hajra! A nyugitabikat is aruljak orson 10-szeres arban. Ha meg nagy flash-t akarsz, ayahuasca, meszkalin, LSD... A korodra csak kivancsi vagyok :D ha nalam fiatalabb vagy, el se olvasd a valaszom!!

16/l

2017. aug. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A rooibos tea is enyhe nyugtató / altató, de hatásilag nagyon messze áll ezektől...


Vannak vény nélkül kapható "nyugtatók", ilyen gyógynövényes vackok. Egyet én is használtam még gimis koromban - kolis szobatársaim enyhén kikészítettek - na abból napi egyet szedtem és csak suliba menni keltem fel. Valószínűleg felnőtt szervezetre már nem hat ilyen erősen, csak azért mondom, hogy a gyógynövényesek között is vannak hatásosak.

2017. aug. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!