Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Epét hánytam? Help me

Epét hánytam? Help me

Figyelt kérdés

Reggel ugy keltem fel h hasmenesem volt 1 oran keresztül fostam es most elmentek itthonrol szuleim kb 7 8ra lesznek itthon...


Az elobb hánytam 3 borsót es a tobbi ilyen nyálkás átlátszó viz szerü dolog, kicsit érzem a torkomba ilyen kapar vagy nem tom.. ez epe hányás?


Micsináljak egyek valamit félek hogy azt is ki hányom


Anya kirakott az asztalra dedalont normafolytot kólát banán kekszet


Még a telefont se veszik fel....



2017. aug. 29. 11:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Az epe sárgásbarna színű, úgyhogy biztos nem. Nem lehet, hogy csak a nyálad volt?
2017. aug. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Teljesen olyan volt mint a nyálam.. de kihánytam és még 3 borsót is.. de most micsinaljak
2017. aug. 29. 11:16
 3/9 anonim ***** válasza:
ne egyél borsót, ne igyál kólát, ne egyél banánt, ne telefonálgass. kekszet ehetsz, mentes vizet ihatsz
2017. aug. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Most ettem fél banánt egy kis kekszet.. 1-2 ora mulva mondom h mi a helyzet
2017. aug. 29. 11:24
 5/9 anonim ***** válasza:
Kólát nehogy igyál. Kekszet egyél, esetleg pirítós kenyeret magában, max megsózva. Pihenjél, és nem lesz semmi bajod. Túl fogod élni, és ami még jobb, hogy jövő héten kezdődik az iskolaaaa!
2017. aug. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kolát miért ne? Mindenki azt mondja h az kell? Es ha nem szensavas?
2017. aug. 29. 12:09
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de én a legkevésbé sem vágynék kólára, ha rosszul vagyok, főleg ha hánytam. Aztán a fene tudja, hogy hasznos-e, de én a kólától akkor is viszolygok, ha nincs semmi bajom.
2017. aug. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sok benne a cukor az kell szerintem..ha mar ki fostam es kihanytam az eletem
2017. aug. 29. 15:24
 9/9 A kérdező kommentje:

Na most hanytam ki a banant talan a kekszet nem.. kb 2 3 oraig szenvedtem es most jott ki..


Bevettem egy dedalont es megnyaltam az ujjam es beleraktam soba es ezt megcsinaltam 2szer.. most hidegvizetiszok de szerintem megint befogok rosszulni es hanyi a vegen akkor mar nem tudom mi legyen

2017. aug. 29. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!