Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha a Forever Garcinia Cambogia...

Ha a Forever Garcinia Cambogia plus lejárt kb 8 hónapja, de még bontatlan a doboz akkor még szedhetem vagy ki kell dobnom?

Figyelt kérdés
Itthon pakolásztam és találtam két dobozzal is nem mellesleg amúgy is rendelni akartam mert elfogyott, de mind a kettő tele van és ez nem minősül gyógyszernek, de attól még érdekelne, hogy szedhető-e vagy nem. Szóval ha esetleg egy szakértő épp erre olvasgat és tudna ebben tanácsot adni, akkor azt megköszönném.

2017. aug. 29. 17:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én simán megenném.Jó pár más lejárt szavatosságú Foreveres bogyót is megettem már, ami véletlenül elkeveredett a lakásban, vagy valamelyik üzlettársamnál.Rendszeresen fogyasztod a Forever Garcinia Plus-t? Fogyizol?
2017. szept. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Aha, hát a C9-el kezdtem és mostmár csak a garcinia-t szedem, de eddig 4 kilót fogytam zsírból és nagyon hatásos, nagyon jól érzem magam attól, hogy legalább ennyi lement, de remélem még többet is fogok fogyni. Mindenesetre most egy pici szünetet tartok mert kiütéses lettem és bepánikoltam hogy a garcinia miatt van, de elmentem a dokigoz aki azt mondta, hogy bárányhímlő😂 Ennek már egy hónapja és milyen igaza is lett, mert a munkatársam is ugyan így elkapta... De a biztonság kedvéért most tartok még egy két hét szünetet, de utána megint el kezdem szedni és remélem, hogy csak magától a garciniától is tudok fogyni ha a megadott étrend szerint táplálkozom a shake-ek helyett 300 kcal étellel.

Mindenesetre nagyon köszönöm a válaszod, mert most dobhatnék ki 3 doboz bontatlan garciniát, hogy vehessek újat...

2017. szept. 10. 10:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia!Akkor jól bevásároltál a Garciniából.A bárányhimlőre külsőleg a First és a zöld krém nagyon jó lett volna.A Garcinia is segít a fogyásban az étvágyat csökkenti és a meglévő zsírokat égeti. A Lite por azért praktikus, mert minden szükséges vitamin, tápanyag benne van, így nem "éhezik" a szervezet, nem lesz jojo effektus, ha abbahagyod a programot.
2017. szept. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!