Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Forever vagy Flavon? Mindkét...

Forever vagy Flavon? Mindkét cégnek jók a termékeik, de az egyiknek többféle terméke van, a másiknak jobb a visszaosztása. Ki melyik mellett tette le a voksát és miért? ;)

Figyelt kérdés

2016. dec. 1. 12:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
60%
Szia, mi már évek óta a Forevert hasznápjuk. Főleg a First miatt, mert az annyi mindenre jó: torokfájás, fülgyulladás, leégés (!), sebek stb..
2016. dec. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
60%
Szia!Szerintem a Forever minden szempontból jobb.érdemes alaposan utána nézni.Nekem nagyon beváltak mind a termékek, mind az üzleti lehetőség és mind az amit a cég egyéb területen is nyújt, a közösség, a szellemiség, az orvosi háttér stb.Érdemes kipróbálni a termékeket, elmenni egy jó rendezvényére. Persze attól is függ,hogy Te mit szeretnél, Neked melyik termékcsalád jön be, melyiket használod szívesebben stb.Csak a termékeket akarod használni, vagy üzletet is szeretnél építeni?Azért több szempontot is érdemes mérlegelni.Sok sikert!
2016. dec. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
11%
Dxn :)
2016. dec. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem szeretem a kávét, de biztos nagyon jó, köszi! :D
2016. dec. 7. 09:11
 5/15 anonim ***** válasza:

Jaa, hogy neked a termék kell... azt hittem üzlet...

Akkor foreverből az ami szimpatikus és hiszel benne, meg flavonból is az...

2016. dec. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Én úgy érzem, a kettő összefügg, hiszen olyat nem tudok ajánlani, amit nem használok :)
2016. dec. 7. 10:02
 7/15 anonim ***** válasza:
85%
A hálózatépítés az adott cég hálózati rendszerétől, a te kommunikációs képességeidtől (ebbe bele értem az internetes tudásodat is), és attól, mennyire vagy képes szintén jóképességü embereket elérni és beszervezni magad alá függ, nem pedig termékek ajánlgatásától... termékekből még senki nem gazdagodott meg... ha megfigyeled, a "nagyok" soha nem is beszélnek termékekről, csak a csapatukról, hálózatukról... a termék csak egy eszköz ahhoz, hogy ne minősüljön illegális piramisjátéknak.
2016. dec. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ok, akkor a Dxn miért éri meg jobban üzletileg, mint a másik 2? ;)
2016. dec. 7. 10:37
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem éri meg jobban, csak én azt ismerem kb ugyan olyan mindhárom.
2016. dec. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Én azt javaslom, próbáld ki személyesen a termékeket. Nézd meg azt is, melyik céggel tudnál jobban azonosulni. Szerintem a termék lesz a döntő mindenképpen, mert csak akkor tud az ember őszintén segíteni másoknak, ha ő maga szereti és használja is a őket.
2017. jan. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!