Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Volt már valaki akinek szinte...

Dika5 kérdése:

Volt már valaki akinek szinte minden tagja fáj ízületi, reumatikus problémája miatt? Milyen gyógyszert szedett, vagy más valami hasznos dolgot szeretnék megtudni. 69 éves nő vagyok, már régi probléma.

Figyelt kérdés

#ízület-reuma-fájdalom
2017. aug. 31. 13:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem vagyok orvos, és fiatalabb is (42), mint te. Hülyén hangzik, de nekem a mozgás segített. Egy időben sokat fájt a térdem. De ha pihentettem, akkor még jobban fájt. Apranax gyógyszert szedtem rá, ami egy lórugás, plussz elkezdtem előbb csak óvatosan sétálni, majd biciklizni, és pár hónap alatt rendbe jött.
2017. aug. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha ún. sokízületi gyulladásról van szó, az jelenleg sajnos nem gyógyítható.
2017. aug. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Érdmes lenne a gyógynövény és természetes alapú porcépítőket, izületi olajozókat kipróbálni. Sok jó tapasztalat van velük és nincs káros mellékhatásuk, mint a gyógyszereknek. Én is ilyeneket fogyasztok. Jobbulást.
2017. szept. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!