Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha valakinek változott a...

Ha valakinek változott a lakcíme, de még mindig a régi körzeti orvosához jár abból lehet probléma? ( a város is más lett, nem városon belül költözött el)

Figyelt kérdés
2010. nov. 10. 10:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, háziorvosnál teljesen szabad orvosválasztás van.
2010. nov. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
lehet nem jó kategóriába írtam, most látom csak......de remélem tud valaki válaszolni
2010. nov. 10. 10:29
 3/6 A kérdező kommentje:
akkor az se számít, hogy a két település közt 200 km távolság van????
2010. nov. 10. 10:31
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem baj, én is így voltam, csak nem praktikus, mert ha gyorsan kell, szószban vagy.
2010. nov. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia!Hála istennek szabad orvosválasztás van kis hazánkban. Igaz nálunk fordított volt a helyzet,mert a lakcímünk nem változott,de a szar orvost lecseréltem egy jobbra.Ha elköltöztél,de viszont van egy jó dokid és te ragaszkodsz hozzá természetesen megteheted.Vannak körzeteik,de ha te nem óhajtod igénybevenni a szolgálatait megteheted!!!Ha jó a dokid ne is cseréld le,mert manapság nagy kincs egy jó háziorvos!
2010. nov. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszaitokat!
2010. nov. 10. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!