Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elviselhetetlen hátfájás?...

Elviselhetetlen hátfájás? Állómunkát végzek.

Figyelt kérdés
Szóval 2 hónapja vagyok egy gyárban, a legnagyobb gondom hogy hogy van hogy fél óra munka után de van hogy csak 2 óra után jelenik meg a hátfájás, de a műszak felénél már elviselhetetlen. Derékfájás is szokott lenni, fent a lapockáknál van az elviselhetetlen fájdalom, 2 hónapja van ez a fájdalom. Már teljesen elegem van belőle, elégé vissza fog a munkába. Hova forduljak? Ki lehetne vizsgáltatni? Jártam reumatologiára tavaly a derékfájással, de a lapocka fájdalmon és a hátfájáson az se igazán segített, ugyan úgy visszajött. Nem hiszem hogy sokáig fogom így bírnia a munkahelyen, kénytelen leszek eljönni onnan ha nem javul ez a fájdalom.

2017. szept. 1. 18:20
 1/6 spectator ***** válasza:
Bocs, de rossz a tartásod. Nálam is előfordult hónapokig, nem a reumatológia, hanem egy jó gyógytornász segített. Csak én itt nem reklámozhatok. A Bocskai u. 14. táján van egy, akiről jókat hallottam, érdeklődj utána. Másrészt bizonyosodj meg róla, (Ultrahang) h. nincs veseköved.
2017. szept. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát jó is lenne, ha eljönnél onnan minél előbb, ha te magad is érzed, hogy az a munka előhozza a fájdalmat. Máskor nem jelentkezik? Pl. hétvégén, amikor otthon vagy és nem dolgozol, akkor nem fáj? Vagy legalább kevésbé?
2017. szept. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Meglehhet, lúdtalpas vagy, ami megbontja a gerinced statikáját és az hozza magával a bajokat. Vizsgáltasd ki az ortopédián.
2017. szept. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Áhhh ez már évek óta fáj, ez a fájdalom úgy 2012 óta jelent meg. Akkor voltam nyári gyakorlaton, ha sokat kell álni akkor jelenik meg. Ha sokat kerékpározok akkor is előjön,hát már nagyon zavaró mostanság.

Mikor voltam reumatologián ott azt mondták hogy gyengék a hátizmaim azért jön elő. De szerintem valóban szerintem is a tartásom a ludas, gerincferdülésem van tudtommal.

2017. szept. 2. 05:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor meg ne a reumatológiára menj, hanem ortopédiára.
2017. szept. 2. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ma takarítottam és pakolásztam itthon, 1 órával rá előjött ez a erős fájdalom. Gondoltam én hogy ilyen erős fájdalom nem lehet attól hogy gyengék a hátizmaim. Mert ez a elviselhetetlen feszülés a hátamra rettentően kellemetlen.
2017. szept. 2. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!