Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Inerta 20mg gyógyszert szedek...

Inerta 20mg gyógyszert szedek már több mint 1 éve és azóta gyomrommal vannak gondok, miért?

Figyelt kérdés

Most leszögezem még október és november között 1 hónapig jártam belgyógyászatra, de nem találtak semmit, gyomortükrözés is volt, helyobacter, vérvétel stb.


Csinálhat valamit a gyógyszer a gyomrommal is? Az ajkaim és a bőröm iszonyatosan száraz, számat alig tudom kinyitni (de ezt már orvosoltam carmex ajakápolóval).

Hülye kérdés: a gyógyszer "kiszárítja" még a gyomromat is?

Ha éhes vagyok és korog a gyomrom akkor erős hányingerem van és szédülök, de étvágytalan vagyok, ha eszek valamit utána sokáig megmarad a hányinger és rosszullét és nem is tűnik el teljesen. Sok mozgás erősíti a hányingert.


Egyébként az orvos a neurológiára küldött el (itt még nem voltam), illetve 1 hónapig rabyprex gyógyszert szedtem.


Szóval ti mit mondtok?Jövőhéten egyetem szeretnék végre gond nélkül bejárni órákra...



2017. szept. 1. 19:21
 1/4 A kérdező kommentje:
Egyébként a bőrdoki csak a gyógyszert írja fel azt viszlát...azt mondta nekem 14 hónapig kell szedni.
2017. szept. 1. 19:31
 2/4 anonim válasza:
Nem tudom hogy szeded de vegyél vissza belőle és igyál meg naponta most több vizet az átlagnál 4-5L
2017. szept. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
napi 1-et szedik mindig ebéd után...igazából 1 pohár víz is sokszor fokozza a hányingert és teltségérzetet ad...de megpróbálom.
2017. szept. 2. 10:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Jezusom ember napi egy 20mg?az rengeteg. Nekem heti egy 10mg.Az a baj, h amit erzel az a majad miatt van.mit mond a borgyogyaszod? Szedd tovabb? Szerintem abba kell hagynod.nekem is, bar en meg nem tartok ebben a stadiumban
2019. márc. 19. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!