Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » El lehet felejteni beszélni?...

El lehet felejteni beszélni? El lehet felejteni az alapvető dolgainkat?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez a kérdés nem hangzik túl értelmesen, de hónapok óta nincsenek értelmes gondolataim, valamint nem tudok értelmesen beszélni, megszólalni sem.

Egy mondatnál többet nem tudok kinyögni. Pár hónappal ezelőtt nem volt ilyen problémám, be nem állt a szám. Teljesen elhagytam magam. Ha pl. boltban vagyok, akkor is csak fel-alá mászkálok. Nem tudok elmondani egy épkézláb mondatot. Teljesen elvesztettem a kommunikációs készségem, a memóriám "összeomlott". Nem tudok elmesélni semmilyen történetet, alig tudok valamire választ adni. Egy 5 éves gyermek IQ szintje több lehet, mint most az enyém...

teljesen elhagytam magam, azt se tudom milyen voltam, rengeteget eszem, mióta ez történik. Teljes koncentárciós zavarral is küzdök, és ez abban is megnyilvánul, hogy, ha heti kétszer tornázom, olykor-olykor nem tudom leutánzoni a mozdulatokat..

májusban még egyetemen vizsgáztam.. jó eredményeket értem el. Régen tevékeny voltam. Táncoltam, sokat tanultam és tudtam, hogy eredményes munkával sikereket érhetek el. Mára ebből semmi sem látszik.

Mi történhetett?? :(



2017. szept. 6. 20:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nincs az életedben olyan nagyobb horderejű változás ami ezeket a tüneteket megmagyarázná, akkor jobb lesz pszichológushoz fordulni. Sok felesleges szenvedést meg lehet így spórolni. Szerintem nem lenne célszerű utánaolvasni a neten a tüneteidnek és diagnosztizálni magadat, mert ez enyhén szólva is félrevezető lehet. Arra pedig ne hallgass aki a fenti leírásod alapján azt állítja meg tudja állapítani mi okozza ezeket a tüneteket. Irány egy szakember. :)
2017. szept. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ahhoz képest ezt elég jól, összeszedetten leírtad :o


menj orvoshoz. nem vagyok abban biztos, hogy ez pszichológushoz/pszichiáterhez tartozik. én előbb próbálkoznék a neurológián.

2017. szept. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!