Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért fáj a hátam, ha egyenese...

Miért fáj a hátam, ha egyenesen ülök?

Figyelt kérdés
Eddig rossz íróasztali székem volt, gubbasztottam rajta és felhúztam a lábam, de úgy nem fájt a hátam. Viszont most vettünk egy olyat, ami támasztja a derekat is, rendesen lerakom a lábam a padlóra, de így meg úgy fáj 1-2 óra után a derekm, mintha egész nap álltam volna. Ez azt jelenti, hogy most azokat az izmokat is használtam és jó úton haladok, vagy pedig rosszul ülök rajta? Olyan jó érzés utána lefeküdni a földre vagy felpúposítani a hátam, csak akkor fáj megint, ha kihúzom magam.
2017. szept. 6. 23:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Gerincferdülés.
2017. szept. 7. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Olvasgass a porckorong.hu oldalon, hosszú lenne most leírnom. Valószínűleg az ún. szegment instabilitás esete áll fenn nálad.
2017. szept. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!