Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A gyomorfekély mennyi idő...

A gyomorfekély mennyi idő alatt lyukad ki?

Figyelt kérdés
Voltam májusban gyomortükrözésen, akkor gyomorhurutot diagnosztizáktak. Nem szedtem a savcsökkentöt, mert rosszul voltam tőle. De gyomor diétát azt megtarottam 3 napig a fájdalom elmúlt. Majd most jött egy hatalmas gombóc a torkomba, fe csak ritkán érzem. Valszeg reflux.. és úgy gondolom már fekékyem is van a kezeletlen gyulladás.miatt. rettegerettegek, hogy kilyukad a gyomrom és meghalok... mennyi idő alatt következik be? 2 hét múlva megyek tükrözésre, addig meghalhatok?
2017. szept. 7. 09:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem halsz meg két hét alatt , férjem hónapokig húzta Nos-pa -val gyógyította magát úgy járt dolgozni . Erős görcseid vannak ,hogy ennyire félsz ?
2017. szept. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért nem egy orvost kérdezel meg? Talán megbízhatóbb választ tud adni, mint a gyékások.
2017. szept. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
De komolyan, miért nem mész háziorvoshoz?
2017. szept. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nincsenek erős görcseim. Csak az akkori gyulladás miatt gondolom, hogy fekélyem van.
2017. szept. 7. 10:11
 5/9 anonim ***** válasza:
Írja a kérdező,hogy 2 hét a tükrözés . Háziorvos sem mond mást sajnos .Max annyit ,hogy ír ki savlekötőt amit ugye nem szed be mert rosszul van tőle . De nem fogsz meghalni nyugodj meg ,valószínű a gasztro doki ad refluxra gyógyszert ,vagy anitibiotikumot .
2017. szept. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha nincsenek görcseid nem valószínű hogy fekélyed van.
2017. szept. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Refluxra, gyomorra a natúr aloe gél is nagyon jó lehet. Cukormenteset értek rajta. Iszogasd, attól biztos nem leszel rosszul.
2017. szept. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

És olyat, hol tudok venni?


A refluxom sem diagnosztizált betegség. Egyedül az akkori gyomorhurut. De most elkezdtem azon idegeskedni, a fekély mennyire veszélyes?

2017. szept. 7. 12:18
 9/9 anonim ***** válasza:
Apósomnak volt fekélye évekkel ezelőtt, teljesen felépült belőle. Aloét weben tuti tudsz venni, pl. aloewebshop, de DM-ben, Rossmanban is vannak aloe gélek, csak azt nem tudom, cukormentesek-e. (Cukor a savasítás miatt nem jó.)
2017. szept. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!