Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nektek is van olyan anyajegyet...

Nektek is van olyan anyajegyetek ami ketszinu?

Figyelt kérdés
A nyakamon van egy anyajegy aminek ketszine van. Mivel soha eletemben nem figyeltem az anyajegyemet es amikor ezt eszre vettem nagyon megijedtem. Azonnal elmentem borgyogyaszhoz(nagyon korrekt volt amugy mert rogton megnezte az osszes anyajegyemet) azt mondta h nem kell tole felnem mert maga az anyajegy szimetrikus, nem nagy es a szelei is rendben vannak. Azt is mondta h akkor menjek vissza ha elkezd verezni, viszketni vagy hirtelen megno. Ez a vizsgalat 3 honapja volt es en ugy veszem eszre nem valtozott az anyajegy de ez az egesz nem hagy nyugodni…van olyan rajtam kivul akinek van ketszinu anyajegye :(?

2017. szept. 9. 12:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Képről egyszerűbb lenne, mert alapból tényleg nagyon rosszat jelent, ha többszínűvé válik.
2017. szept. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nyugodj meg semmi baj nincs vele. Sajnos nekem rengeteg anyajegyem van az arcomon, amiket nagyon nagyon utálok, mindig járok bőrgyógyászhoz . Nekem is van többszínű, cska pigment foltos, ne aggódj.
2017. szept. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!