Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez idegrendszeri betegség? Ha...

Ez idegrendszeri betegség? Ha igen, milyen, mit lehet tenni vele?

Figyelt kérdés
Mióta az eszemet tudom (gyerekkorom óta) csak nehezen tanultam meg és sok gondolkodás után tudom megmondani a jobbra-balra irányokat. Pl. ha mondjuk útbaigazítást adok, gondolkodnom kell, hogy most melyik irány is az, ahová forduljon, főleg ha valami tükrözve van vagy megváltozik, hogy merre nézek, az még be is zavar. Jogsim még nincs, de vezettem már számítógépes játékban, szimulációban autót, és ott nagyon zavaró volt számomra, hogy tolatásnál az ellenkező irányba fordul a kocsi, mint a kormány, ezt sehogy sem bírtam megszokni. Néha lassú is vagyok dolgokban. Az óraleolvasás analóg, mutatós óráról is nagyon lassan megy.

2017. szept. 11. 19:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy bármi bajod lenne, szerintem egyszerűen csak nem tanultad meg. Én hiába írtam egy 400 oldalas regényt, nem tudnám visszafelé elmondani az ABC-t. Az agy szinte bármit meg tud tanulni, ha sokszor ismételve van. Ha egyedül vagy, írd rá a kézfejedre, hogy jobb-bal, időnként emeld fel valamelyik kezed, és akár mond is ki hangosan, hogy jobb/bal. Tegyél magad elé egy analóg órát és időnként olvasd le az időt. Menni fog, de gyakorolni kell.
2017. szept. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!