Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ezekkel a tünetekkel tényleg...

Ezekkel a tünetekkel tényleg ne foglalkozzak?

Figyelt kérdés

Volt 24 órás holtteres vizsgálatom, eredménye hétfőn lesz meg. + szív ultrahang. Azon enyhe bal pitvar tágulatot látott az orvos, egyébként azt mondta ne foglalkozzak vele, nincs teljesen egészséges ember, csak olyan aki nem vizsgáltatta ki magát és még nem tud róla, hogy van valamije.

Bal kezemen a kisujjam és a gyűrűs mar 1 hete folyamat bizsereg zsibbad. A kezeimből meg mintha neha kimenne a vér, tök hideg.

Pulzusom átlagban 80-85 kicsit több mint kéne, de még határeset, emiatt nem akarnak életem végéig gyógyszert szedni. Na és hát néha mellem felett kis szúrást érzek, de szerintem ez nem a szívem, valamiért mellette érdekes.


2017. szept. 15. 09:08
 1/3 anonim ***** válasza:
A pulzusod teljesen normális, a többit ki kell vizsgálni, de szerintem bízzál a dokiban, valószínűleg semmi bajod nincs.
2017. szept. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ilyen tünetei szerintem időnként mindenkinek vannak.
2017. szept. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
De miért akarnának ők gyógyszert szedni a te életed végéig?
2017. szept. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!