Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy lehet laállni a kénszeres...

Hogy lehet laállni a kénszeres, "függő" csontropogtatásról?

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy mások is ropogtatták. Gondoltam elmúlik magától de nem akar mulni. Valamelyik nap annyira ropogtattam a bokám, hogy fájt és másnap nem bírtam mozgatni. Aztán hamár bejáratódott és már jó, de akkor is aggaszt.
2017. szept. 15. 10:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Találni kell egy másik, de egészségesebb függőséget. Nyomkodjál marokerősítő rugót, tanulj zongorázni, vagy tanulj kézzel/ujjakkal végezhető bűvésztrükköket.
2017. szept. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Főleg akkor tördelem ha unatkozok, ha feszült vagyok, vagy ha úgy érzem, hogy nem tudom hova rakni a kezem.
2017. szept. 15. 11:42
 3/4 anonim ***** válasza:
A kezednek, meg az ujjadnak semmi baja nem lesz tőle. Bokát meg nem szoktam.
2017. szept. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ropogtatom a bokám, az újjaim, meg időnként a nyakam. Nagyritkán ha ropog a térdem akkor kiroppantom, hogy ne ropogjon, meg nagyritkán ha kelek fel és merev a csuklóm akkor azt is kiroppantom. Meg néha a lábújjaim is. De ezek elenyészőek. Ami aggaszt az a boka meg az újjak.
2017. szept. 16. 04:07

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!