Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Akinek vizesedik a lába az...

Akinek vizesedik a lába az végezhet álló munkát? (12 óra)

Figyelt kérdés
2010. máj. 27. 10:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia!Nem javasolt!A folyamatos állástól még jobban megdagad a láb.
2010. máj. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

csak akkor dagad amikor dolgozom :S most kezdtem napi 12 órából 11-et állni kell 3 nap munka 3 nap pihenő

most csak 2 napot dolgoztam de úgy bedagadt a lábam hogy alig fért a cipőbe

2010. máj. 27. 10:52
 3/6 anonim ***** válasza:

Bocsi az OFFért!


De tudod hogy mi az oka?A lábdagadás nem normális jelenség!!Nem ártana felkeresni egy orvost.

2010. máj. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
kaptam rá vízhajtót amit akkro nem tudok szedni mikor dolgozom mert nem rohangálhatok ki minden órában wc-re
2010. máj. 27. 11:08
 5/6 anonim ***** válasza:

Az rendben van,hogy kaptál vizhajtót,de ez tüneti kezelés,ennek van valami oka is,ugyanis egy egészséges ember lába nem dagad meg 12 óra után sem (vagy csak egészen minimálisan),úgy biztos nem ,hogy nem fér bele a cipődbe.


Táplálkozásod milyen? szivedet kivizsgálták? komoly baj is lehet a háttérben,én óva intenélek ettől a munkától amig ki nem vizsgáltatod alaposan magad!

2010. máj. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

táplálkozásom: nem eszem cukros dolgokat tehát se a teába sem a kávéba nem teszek cukrot ha megkívánom az édességet akkor is ét csokit eszem pár kockát (nem vagyok édesszájú)

nem főzünk fűszeresen már nagyon nagyon rég óta sem zsírosa, sok zöldséget gyümölcsöt eszem tehát a táplálkozásommal nincs baj

a szívem hát még nem vizsgáltattam ki habár volt már EKG vizsgálatom ott nem mondtak semmit sem viszont nagymamám ás apukám is szív betegek voltak

hát lehet én is örököltem a melót otthagytam vagyis ott fogom már legutolsó napra nem mentem mert nem bírtam felállni mivel hogy bedagadt a lábam nyomta a vénáimat és ez az egész fájdalom felsugárzott a derekamba amit nem tudtam kiegyenesíteni :s most már jobban vagyok és 4 nap alatt vízhajtó segítségével már nincs bedagadva a lábam sem holnap doki utána majd kiderül hogy mi a bajom

2010. jún. 1. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!