Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Apukám munkahelyén a morfium-t...

Apukám munkahelyén a morfium-tesztje pozitív lett. Vajon mitől?

Figyelt kérdés
Hazaküldték, ki akarják rúgni, pedig nem használ drogokat:) Beteg, radipont vett be, de azt mondták neki, hogy nem mentség, abba nincs morfium. Próbáltunk utánanézni a neten, de egyszerűen nem tudjuk mitől lehet. Remélem van valakinek valami ötlete. Rosszindulatú megjegyzésektől kíméljetek.
2010. máj. 27. 17:24
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy egyből. Most addig nem mehet be dolgozni, amíg meg nem jön a vérteszt eredménye. Utána meglátják.
2010. máj. 27. 17:47
 12/15 anonim ***** válasza:

Igen.

Talán össze kéne írnia milyen gyógyszereket szed és a felülvizsgáló bizottság elött bemutatni, majd ők eldöntik melyikben van morfin származék.

Ha meg egyikben sincs ersen sanszos, hogy apád használ valamit, remélem nem ez derül ki, de magától ez nem jelenik meg sem a vizeletben sem a vérben

2010. máj. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
100%os vagyok benne, hogy nem használ semmilyen szert. Kevés nála tisztességesebb embert ismerek. 1 hétig itthon feküdt lázasan, remélem kiderül, hogy a gyógyszerekben volt valami, de akkor meg azt nem értem, hogy ha ez lehetséges, miért nem vették ezt figyelembe.
2010. máj. 27. 18:29
 14/15 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, megvan a megoldás: a morfium metilszármazéka a köhögéscsillapítóként használt kodein. A kodein pedig megtalálható a Radipon köhögéscsillapítóba. Ezt hogy-hogy nem tudta a dokinő, meg senki???
2010. máj. 30. 09:11
 15/15 anonim ***** válasza:
Kevesen tudják, de valójában az étkezési mák is ki tud mutatni pozitív eredményt drog tesztnél, de ehhez sokat kell enni.
2020. nov. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!