Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha nem tudok...

Mit tegyek ha nem tudok illetve nem akarok az iskolában pisilni?

Figyelt kérdés
Én nem szoktam az iskolában wc-zni de tegnap már nagyon kellet alig bírtam ki hazáig. Akkor van a legnagyobb baj ha az utolsó 1v2 órám testnevelés mert ott nagyon nehéz tartani. Sajnos bejárós vagyok és minden reggel megyek vonattal és csak reggel tudok pisilni de reggel sem mindig szoktam ha késésben vagyok a vonatom délután :45 kor megy és ilyenkor már nagyon kell pisilnem és alig bírom már visszatartani, és volt már, hogy megkérdezték hogy miért szorítom annyira a lábaimat, és nagyon kínos volt nem tudom mit tegyek.
2017. szept. 25. 16:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Egészségtelen életet élsz , idősebb korodra nem birod majd visszatartani

Tudom , hogy nem valami higienikus az iskolai wc , de tegyel zsepiket a wcre es ugy ulj ra , fogadat osszeszoritod , aztan hajra. Igy csak bajod lesz.

2017. szept. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ráülni a wc-re. Simáb csak fölé guggolsz,és akkor nem kell félned a baciktól,betegségektől.
2017. szept. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok,csak nekem nem kell visszatartanom,mert nem is kell :D

Nem szeretek idegen helyen mosdóba menni.Kellemetlen érzés,főleg ha betét kell cserélnem :/

Rakd körbe wc papírral a budit meg próbálj nem hozzáérni.Tudom nehéz,én is mindig félek,hogy lehugyozom magam(meg kényelmetlen is),de ha muszáj,akkor muszáj xD

2017. szept. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

WC-papírt teszel az ülőkére,azt annyi.

3.válaszoló "félek,hogy lehugyozom magam" XDDD

2017. szept. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amiről kérdezel, az egy komoly probléma. Vedd igénybe a szüleid és egy pszichiáter segítségét. Egyébként van már olyan tölcsér-szerű segédeszköz pisiléshez hölgyeknek, hogy nem kell leülni, állva is tudja végezni a dolgát. Gyakorolhatod a visszatartást és hamarosan pelenkára szorulsz és megoldódik ama problémád, hogy menj-e, vagy sem bárhol WC-re.
2017. okt. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
4 éve még mindig ezt csinálod?
2021. jún. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!