Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért szokott fájni a hasam...

Miért szokott fájni a hasam és miért látok néha rosszul? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Ilyen éves szinten párszor, max 5x megesik az, hogy fáj a hasam. Ilyenkor más, mint amúgy a hasfájás mert mikor víszintesen vagyok, azaz elfekszek szinte azonnal elmúlik. Egy ideig így is kell maradnom ahhoz, hogy mikor felállok vagy felülök ne érezzem a fájdalmat újra. Nem egy erős fájdalomról van szó, inkább ilyen szúró, még tűrhetőről ami viszont elég erős ahhoz, hogy zavaró legyen.

A másik probléma a szemem. Jól látok, nincsen gond, de szintén hasonló gyakorisággal mint az előbbi esetben totál elhomályosodik minden. Olyannyira, hogy ha erősen fókuszálok egy adott pontra akkor is csak nehezen lesz számomra látható, a fókuszponton kívül eső részeket meg szinte egyáltalán nem látom, mintha eltűnnének onnan kb olyan. Ideig óráig (kb fél órás intervallum a gyakoribb, de volt már 1 óra is) megy így aztán elmúlik és hol fejfájás követi, nem erős hol pedig a szemem fáj utána vagy mindkettő. Ritkább eset az mikor utána semmi nem történik, a szinte állandó pont meg a szemfájdalom. A fejem olyan 50-50, hogy fáj egy-egy ilyen alkalom után. Egyébként jelenleg is úgy fáj a hasam és épp nem vagyok ágy vagy kanapé közelben.



2017. szept. 27. 13:19
 1/4 anonim válasza:
Szia. Nekem van egy tippem. Bizonyos ételek fogyasztása után hevesebbek a tüneteid? Pl. Savanyúság, sajt, paradicsom, padlizsán, csokoládé, spenót...? Figyeld a reakciód. Én hisztamin intoleranciára gondolok. Nem volt mostanában antibiotikumos kezelésed?
2017. szept. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez nem gyakori, néha puffadsz és kész. A szemed meg lehet vérnyomás vagy bármi. Vizdgáltasd ki.
2017. szept. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem, nem volt antibiotikum kezelésem, sőt. 2 éve nem láttam gyógyszert, nem kellett mivel nem voltam beteg. A hasfájás egyébként teljesen véletlenszerű, van, hogy nem vagyok éhes, de már régóta ettem és akkor jön rám.
2017. szept. 27. 14:51
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja és mindig ugyanolyan mértékben fáj, sosem enyhébb, sosem durvább.
2017. szept. 27. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!