Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne több energiám?...

Hogyan lehetne több energiám? Korán fekszem, későn kelek.

Figyelt kérdés

Átlagosan már fél 10-kor majd elalszok, reggelente meg fél 9-kor kelek, és még olyankor is hullafáradt és ingerlékeny vagyok este 8-9 körül, ha nem csináltam egész nap semmit.

Próbáltam a sportot, de attól ugyanúgy fáradt vagyok. Semmiféle betegségem nincs, voltam orvosnál is.


20/L


2017. szept. 28. 23:08
 1/2 anonim válasza:

Az elején kell tullenni a mélyponton. Mikor beteg vagyok, persze csak egy nátha pl, és egesz nap csak fekszek akkkr estére még rosszabbul érzem magam, viszont ha elmentem suliba(ami nem erőltetett meg, ultem) mintha meggyógyultak volna. Valószínűleg volt valami ami nagyon,ön kihalytott mostanában és próbál a szervezeted pihenni, de egyre rosszabb lesz. Tudod edzeni is nehéz nekiallni de utána mikor végeztél milyen jó érzés.

Ez a jobbik variáció, de sajnos krónikus tünetek is lehetnek a háttérben.

Olyanokkal kezdj amit amúgy szeretsz csinálni, pl túrázni.

Remélem tudtam segíteni! Jobbulást!

2017. szept. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
56%
Most akkor majdnem elalszol, vagy tényleg elalszol fél 10-kor. Mert azért fél 10-től fél 9-ig aludni, rendszeresen 11 órát, az nagyon sok. Sokszor a szervezet a sok alvástól még fáradtabb. Próbálj beállni egy normál, 7-8 óra alvásra. És az mit jelent, hogy semmit nem csinálsz? Nem igazán lehet tizen órát ülni, és nézni ki a fejedből. Ha viszont tényleg ez van, akkor az a bajod. Találj ki valami időtöltést: kirándulj, olvass, kötögess, kertészkedj, akármi. Mondjuk azt így hirtelen nem értem, hogy hogy lehet semmit csinálni. Vagy suliba jársz vagy dolgozol, nem?
2017. szept. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!