Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A hüvelyem mindig olyan...

A hüvelyem mindig olyan hangot ad ki mint ha pukiznák ez miért van? Ez valami betegség lehet? Menjek vele orvoshoz?

Figyelt kérdés
Nem vagyok együtt senkivel már kb.egy éve.
2017. okt. 5. 07:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Az annak a jele, hoyg a medencefenéki izmok nagyon lazák, aminek idövel méhsüllyedés, hólyag- és végbélsérv lesz az eredménye, ha nem teszel ellene.


A Kriston féle Intimtorna tökéletesen rendbehozza ezeket a problémákat, ha van lehetöséged, akkor iratkozz be egy tanfolyamra, ha nincs, akkor vedd meg a könyvet/DVD-t és kezdd el minél elöbb.

2017. okt. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen és ha elmegyek orvoshoz ö nem tudna esetleg ki irni valamit? Csak ez a torna?
2017. okt. 5. 08:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Gyógyszer erre nincs. Vagy az intimtorna, ahogyan az előző válaszoló írja, vagy későbbiekben műtét. Nézesd meg magad nőgyógyásszal.
2017. okt. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A mütétnek mindenképpen az hátránya, hogy újra kiújul a dolog, ha nem megfelelö a medencefenék izomzata, és emellett csúnya hegesedések is gyakoriak, amiko más jellegü, de még komolyabb problémákat okoznak.
2017. okt. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm akkor mindenképpen megnézetem nögyogyásszal. Eddig nem volt ilyen csak mióta szültem azota vettem észre...
2017. okt. 5. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!