Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tehetnék ez ellen?

Mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés

Arról lenne szó hogy körübelül olyan 3-4.-es korom óta időnkét “csak úgy” el kezdek szédülni, elkezd hevesebben verni a szivem, majd foltokat látok és a végén már szinte nem is látok..

Egyszer volt olyan hogy ha nem kapnak el akkor elájulok..

Eddig ezek inkább akkor voltak mikor pl. Évnyitó volt a suliban, vagy kiskoromban anyáknapján, vagy csak szimplán a mekiben sorba állás közben, fagyizónál..

És ilyenkor probalom valahogy elterelni a figyelmem de nem igazán sikerül. Altalaban hogyha le ülök akkor ez enyhül vagy teljesen elmúlik.

Fogtam már arra hogy nem ettem stb. De nem igy van mert én mindig eszek :D

És nem tudom mitől lehet a váloszakt koszonom:)

14/L


2017. okt. 7. 13:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet pl alacsony ilyenkor a vérnyomásod, meg kellene többször mérni, de menj el a háziorvoshoz, mert egy labor vizsgálat is jó lenne, abból már több minden kiderülhet.
2017. okt. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyílt helyen lehet azért mert a nap okozott gondot , zárt térben a meleg és az oxigénhiány .
2017. okt. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ebben a korban ez elég gyakori,főleg lányoknál. Volt olyan osztálytársam,akit csak ülve lehetett feleltetni,mert mindig kidőlt szegény. Biztosan kinövöd majd. Mindenesetre egy vérképet csináltatnék, hogy kizárják a vérszegénységet stb. Folyadékot pedig sokat igyál.
2017. okt. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokak :D
2017. okt. 13. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!