Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szeretnék tablettát koncentrác...

Szeretnék tablettát koncentrációra, jobban tanulni, mit ajánlatok?

Figyelt kérdés

30 felett már nem működik mindig jól az agy, szeretném orvosolni, programozás is könnyebben megy ha "bekattan" az agyam.

Szokott lenni hetente 1x ilyen 19:00 körül 2 órányi aktivitás az agyamnak hogy minden eszembe jut amit elfelejtettem, több dologra tudok koncentrálni (multitasking) és nagyon jól érzem magam.

Sajnos heti 1x nem elég, szeretném ezt orvosolni...


2017. okt. 8. 19:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem iszonyat sokat segített (30 felett) a B vitamin komplex. Nem vagyokb egy vitamin szedö ember, de kivoltam idegileg, és igazából semmi okom nem volt. Képtelen voltam koncentrálni, és állandó idegeskedésem volt, pedig szuper életet éltem. AZtán valahol olvastam a b vitamin komplexet és kb 3 nap után a régi voltam, vágott az agyam elmúltak a rossz érzéseim... Hihetetlen sokat segített.
2017. okt. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Megpróbálom, de különben szedek Miltivitamint 1 éve folyamatosan.

Szeretnék valami többet, teljesen más érzés mikor az agy pörög :)

2017. okt. 8. 20:33
 3/3 anonim ***** válasza:

Bilobil vagy egyéb ginko termék. Komolyan, nem csak demenciára jó.Esetleg még ginseng.

Amúgy az Y kromoszómád az oka, a multitasking a nők képessége :P

2017. okt. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!