Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon frontérzékeny vagyok...

Nagyon frontérzékeny vagyok és megnehezíti az életem, tüneteim leírásban, de mit tudok tenni ellene?

Figyelt kérdés
migrénem van ilyenkor, a látásom fura, másnap már alig emlékszek, csak nagyvonalakban hogy ilyen állapotban mit csinááltam, egyszerűen elmegy a kedvem mindentől, nulla életkedvem van, hiába van jó napom, kb . csak feküdni akarok, nehéz a fogalmazás, minden ingerel. kicsit fiatal vagyok még szerintem, hogy minden 3. nap pocsék kedvem legyen meg le legyek gyengülve, mit tudok tenni? 20/f

2017. okt. 9. 18:17
 1/2 A kérdező kommentje:
emellett gyakori hogy nézek ki a efjemből
2017. okt. 9. 18:20
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát akkor sajnos gyógymódra van szükséged. Nem gyógyszert akarok ajánlani, inkább próbálkozz gyógynövényekkel, de valami kell. Sajnos egyre több fiatal küzd ilyen rosszullétekkel. El tudod képzelni milyen jövő áll sok millió beteg fiatal előtt? Képtelenek már megküzdeni ezzel az óriási stresszel ami az iskolában is éri őket és az életben. Azzal tudlak vígasztalni, hogy a Teremtő lehetőséget ad a ma élő emberiségnek, hogy élhessenek itt a földön az ő uralma alatt örökké, tökéletes egészségben. Tehát győződj meg az ígéret hitelességéről.
2017. okt. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!