Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Barátnőm testhőmérséklete...

Barátnőm testhőmérséklete esténként kimondottan hideg tapintású lesz és hirtelen alszik el, nagyon aggaszt ez a dolog, de nem hajlandó elmenni orvoshoz, jól gyanítom, hogy valami baj lehet a háttérben?

Figyelt kérdés

2017. okt. 11. 13:47
 1/7 A kérdező kommentje:
Tegnap pl lefeküdt az ágyba olyan 21óra jájban és közölte, hogy nem veszi le a széket... én visszakérdeztem, hogy micsoda? De már választ nem kaptam, gondolom már azt is félálomban mondta... a lefekvéstől számított kb 20mp-bellül aludt... és ez egyre rendszeresebb.
2017. okt. 11. 13:49
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is hirtelen alszom el, ezzel nincs semmi gond, sőt a hideg tapintású test is jellemző bizonyos alkatokra, sokkal jobb, mint a nyirkos bőr.
2017. okt. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jó de megmérettem vele párszor ilyenkor a testhőjét és 34,5-35.1 kötz mozog és csak esténként... ez minden csak nem normális... főleg hogy este kellene a legmagasabbnak lennie atesthőnknek.
2017. okt. 11. 14:03
 4/7 A kérdező kommentje:
+attól, hogy ideírod, hogy te is hirtelen alszol el, attól még nem normális beszélgetés közben a mondat közepén hirtelen elaludni.
2017. okt. 11. 14:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Félálomba volt vagy lehet már aludt is emiatt mondhatta azt ,és nem lehet hogy csak fázott?
2017. okt. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kb 1.5 éve megvan ez a jelenség télen nyáron és egyre durvább... mondom mostanában már beszélgetés közben mondat felénél egyszerűen kikapcsol.
2017. okt. 11. 14:44
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor menjen el orvoshoz, lehet pajzsmirigy gond pl., de ki kell vizsgáltatni.
2017. okt. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!