Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom minden egyes nap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom minden egyes nap esténként megiszik 2dl tömény whisky-t vagy vodkát. Ez már alkoholizmus? Normális dolog?

Figyelt kérdés
Én 17, Ő 28 éves. Együtt élünk már 1 éve. Amúgy nem bánt meg nem bunkó a piától meg semmi! Meg minőségit iszik, van bőven rá zsetonja is, szóval nem von el pénzt a a kasszából sem. Tehát probléma ebből úgymond nincs, csak hát mégis azért furi ez nekem.
2015. jan. 9. 18:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Az a kérdés, fel tudna-e hagyni vele.


Ez dönti el, h alkoholista-e.


Személy szerint nem támogatnám a napi 2decit.

2015. jan. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez nagyon sok! A "minöseg"-töl nem lesz kevesbe karos a majara nezve!
2015. jan. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Barátod jövőképe


[link]

2015. jan. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
32%
Alkoholista akkor lesz valaki ha az alkoholfogyasztásra rámegy az ember szociális, egészségi, anyagi helyzete. A rendszeres alkoholfogyasztás önmagában még nem alkoholizmus.
2015. jan. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

#4


Aha. Én éltem egy lakában olyannal aki alkesz volt de összelopta rá a pénzt. Akkor ez nem alkoholizmus? Napi 16 doboz sör, és ki tudja mennyi "egyéb"...

2015. jan. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Azért minden egyes nap... ez már sok...

am most milyen a srác külföldi, hogy nem éri be a jó házi pálesszel :D, olcsóbb is és kis mértékben még az emésztésnek is jót tesz.

Jó egy héten egyszer én is leülök meg iszok egy pohár bort és eltolok egy szivart.

hmm... :D

2015. jan. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Zalosth a link nem jövőkép, hanem a jelenlegi, csak a csaj 58 helyett 28-a írt :D ha ígyvan akkor csúszón még le vagy 2l tablettás bor is, le vagy maradva báttya :D

Am az a fontos letudna e állni vele, ha nem sürgősen keress másik barátot! és kicsit sok az a

11 év, de ha szeretitek egymást semmi akadája.

#6 voltam

2015. jan. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

B*szod, én buliba nem tudnék ennyit meginni. Sör még ok.

De ez 4 feles egyszerre. Van gyomra. :D

2015. jan. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Zalosth képes vagy értelmezni pár mondatot amúgy? ...
2015. jan. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egy időben én is megiszogattam esténként ennyit és még csak részeg sem voltam tőle, csak kicsit oldotta a stresszt. Na, most már csóróbbak vagyunk, most olyan két havonta iszok meg fele ennyit, akkor is vendégségben. :D
2015. jan. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!