Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A különféle morfinszármazékok...

A különféle morfinszármazékok hatása hasonló mint amit codein hatása alatt átéltem?

Figyelt kérdés
sosem voltam elég bátor kísérletező, de évekkel ezelőtt fiatal tini koromban néhány alkalommal volt lehetőségem átélni milyen a coderit tabletta napi 3x1-ben helyett 1x3ban. nyilvánvalóan tetszett, bejött a kellemes ellazulás. kimaradtam a régi korszakból, még előttem ment mikor mákteából mégtöbb alkaloidát juttattak magukba a bátrak, a piszkos későbbi kábszer leszármazottakból főleg, ezt tudatosan kerültem el. nem is bánom, mert tény hogy mennyire addiktív és romboló hatásuk van sajnos. az érdekelne hogy egy ilyen csoport mint az ópiátok, mind hasonló és erősebb hatást érnek el, mint amit kb. megtapasztaltam? semmi más sincs ami hasonlóan hat és kevésbé veszélyes? mert meglep hogy a nem mai élmények után is így él bennem holott semmi kifejezettebb durva élmény nem történt
2017. okt. 14. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
A benzodiazepin típusú nyugtatók (xanax, frontin, rivotril) ugyanezt csinálják. Adagtól függően nyugalom, vigyorgás, eufória, nyálcsorgatós bambulás, kómaszerű alvás. De ha szórakozásból akarod szedni, akkor garantált a függőség. Ekkor választható a teljes leépülés, vagy a gyötrelmes elvonás. Egyik sem túl szórakoztató, nekem elhiheted.
2017. okt. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
elhiszem. sosem szeretném megtapasztalni. azt viszont elmondhatom hogy fiatalabb koromban megcsináltam sok hülyeséget csak nyugiban balhé nélkül toltam, és volt szerencsém xanaxhoz, hát a benzo közelsem azt adta mint a kodein, inkább leszadált, nem volt euforizáló hatása, én így éltem meg
2017. okt. 14. 21:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem meg pont hogy a xany jott be jobban. Szal nem ír hulyesegeket az elso csak embere valogatja. Kinek mi.
2017. dec. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nálam is így indult a Xanax rivo .

5 évig függő voltam és 1 év alatt sikerült le jönnöm róla de ne tudd meg milyen kínok között. Az orvosom azt mondta hogy durvább lejonni róla mint a heroinrol . Ezt Nemtudom hisz sose voltam drog függu bár ez is az kicsit hosszabb szóval :)

Napi 30-40mgot megettem 5 éven keresztül.

És mikor már nem volt “raktáron” azt hittem bele halok. Az elvonási tünet annál is durvább volt :/

2018. jan. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. Annyit meg hogy én meg a codeinre lennék kiváncsi .

De sosem fogom kipróbálni.

Nálam az altató pl nem altatást váltott ki hanem enyhe hallucinációt és felpörgetett de jó érzés határáig :)

2018. jan. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kodein nem nagy szám, az egyik leggyengébb ópiát. Nem tudom neked, hogy ütött be az a 60 mili, én 160 militől is alig éreztem valamit. Mellesleg nagyon álmosít, és a magyar coderit tele van ba#va efedrinel. A xanax sokkal jobb, és tovább is tart a hatása.
2018. márc. 25. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!