Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől jön fel minden reggel...

Mitől jön fel minden reggel válladék a torkomból?

Figyelt kérdés

16 eves fiu. Mimdem reggel felkeles utan Slime jon fel es ki kell kopnom. Mitol lehet ez ? Mit lehet ra tenni?

Köszönöm



2017. okt. 15. 11:33
 1/3 anonim válasza:
Nekem akkor rosszabb amikor nagyon allergiás vagyok. Én magasabb párnán alszom. Akkor jobb. És nem vagyok tőoe olyan rosszul.
2017. okt. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez elég sok minden lehet, allergia, asztma, valamilyen vírusos vagy bakteriális fertőzés, esetleg, ha dohányzol azért is jelentkezhet... Sajnos kevés az információ, így nem nagyon lehet megmondani. Milyen a köpet színe? Ha tartós, akkor nem árt felkeresned egy fül-orr gégészeti rendelést.
2017. okt. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Valószínű hörghurut mostanában nekem is sokszor van reggelente nem különösebben vészes inkább kellemetlen
2017. dec. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!