Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Megérné körülmetéltetni magam?

Megérné körülmetéltetni magam?

Figyelt kérdés

Úgyérzem,hogy úgy jobb lenne nekem.

Igazi indokom nincs,csak azt érzem,hogy nekem úgy lenne az igaz.



2017. okt. 16. 00:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs vallási, vagy orvosi indoka akkor nem. Egy csomó idegvégződéstől is megszabadulsz akkor. Persze vannak akik metélés pártiak, biztos ír majd olyan aki saját elhatározásból vágatta le, és hogy milyen jó neki, de ezt mindenki maga látja csak, és amit levágsz visszanöveszteni nem tudod.
2017. okt. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%

Ahogy #1 mondja.

Van ott egy csomó érzőideg-végződés, ami azért a szexualitás szempontjából nem baj, hogy ott van... meg van, ami védi a makkot. Azért a makk hámfelületének nem lenne ideális, ha 24/7 érintkezne az őt dörzsölő ruhaneművel.

Persze, ha neked az tetszik, csináld. :) Sokan testékszert lövetnek bele, vagy hogy más testrészt említsek, sokan a fülüket tágítják, aminek megint nincs semmi biológiai értelme, de nekik az tetszik... Szóval ha neked az tetszik, neked úgy jobb lenne, akkor metéltesd körül magad. :) De azért hatszor gondold meg, mert visszaút már nem lesz!

2017. okt. 16. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


mindenkinek magának kell eldöntenie, hogy belevág-e. A neten nagyon sok cikk és beszámoló van róla. Sok ember előnyökről sokan hátrányokról is írnak. Nyilván mindenkinek van igaza, főleg, ha saját esetét írja le.


Én is megcsináltattam, minden indok nélkül. Nekem nem volt gondom utána semmi, gyorsan túlvészeltem a gyógyulást. Volt olyan ismerősöm, aki hónapig szenvedett vele.


Döntsd te el, de ha úgy gondolod fejben, hogy jobb lesz metélten, akkor vágj bele.

2017. okt. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
49%
Miután nincs gondod vele,ne akard megszüntetni azt ami a testedhez jár .Ez 1 CSONKÍTÁS !!! ,csak nincs nyíltan kimondva .Sokan vissza csinálnák,ha lehetne .
2017. okt. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
Én is önszántamból metéltettem magam körül, és soha nem csinálnám vissza, nagyon örülök, hogy meg mertem tenni. Ettől függetlenül persze alaposan gondold át, mert ahogy fentebb is írták, ez végleges döntés.
2017. okt. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem ez lenne a célom,és nem stirölöm másét...
2017. nov. 6. 01:13
 7/8 A kérdező kommentje:

Mégegyszer: nem vagyok judeai!

És nem is vallás váltás céljából tervezem.

2017. nov. 6. 07:44
 8/8 anonim ***** válasza:
64%
csináltasd meg, ha átgondoltad. én tiz évig halogattam
2017. nov. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!