Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Depressziós vagyok nagyon...

Depressziós vagyok nagyon régóta, és mondjuk hogy ha? Többi lenn

Figyelt kérdés
Az van lassan egy éve depressziós lettem és egyre rosszabb és rosszabb, be zárkodok a sötét szobába és sírok órákon keresztül, ideges vagyok állandóan, aludni sem tudok, órák kellenek amire el el alszok.....pszichológusnál is voltam, az lenne a kérdésem hogy valami gyógyszer erre? Ami nyugtat vagy valami... ami depresszióra jó vagy ilyesmi?

2017. okt. 16. 22:37
 1/4 Szilvikr válasza:
Szia, én lassan 6 éve küzdök depresszióval, hol jobb hol kevésbé. Azt tudom neked tanácsolni, hogy mozdulj ki a komfort zónádból, próbálj meg barátkozni, menj el otthonról, szerezz egy házi állatot, akit szeretgethetsz, a kutyák tényleg terápiás állatok, meghallgatnak, és szeretnek. (L/21)
2017. okt. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy természetes - csecsemők is fogyaszthatják, akkor képzelheted - táplálékkiegészítőt tudok ajánlani, ami megoldhatja a problémádat!
2017. okt. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, léteznek antidepresszánsok, viszont ahhoz pszichiáterhez kell előbb menni. Azt is vedd számításba, hogy mindenkire máshogy hatnak ezek a szerek, és több hét mire beáll. Míg nincs megfelelően beállítva a gyógyszer van akire semmilyen hatással nincs, van aki rosszabbul lesz tőle, és van akit leszedál. Sokan mondják hogy függőséget okoz, ami némileg igaz is, de sok múlik a gyógyszeren és az adagoláson. Minden esetre én azt tanácsolom, még ha jobb is lesz a helyzet ne a gyógyszerre támaszkodj. Találd meg a kiváltó okot, teremts magadnak olyan környezetet ami számodra nyugodt és kiegyensúlyozott.


És még valami. Ha nem múltál el 18 csak nagyon extrém esetben írnak fel egyből gyógyszert.

2017. okt. 17. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek.
2017. okt. 17. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!