Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van akinek használt a fodormen...

Van akinek használt a fodormenta tea a szőrösödés ellen?

Figyelt kérdés
Nekem férfi hormonból több termelődik egy kicsit, mint kéne. 18 éves szűz lány vagyok. Ez elvileg csak annak használna, akinek ez a problémája, úgy hogy az ostoba válaszokat inkább nem kérném, ha lehet. Nagyon szőrös vagyok és a menszeszem se jó. Természetgyógyászhoz fogok majd menni. Nyíregyházán Lipóczki jó? Akinek bevált a tea, az kérem írjon, mert fontos lenne a véleménye és a tapasztalata. köszönöm.
2017. okt. 19. 18:37
 1/7 anonim ***** válasza:

A szálas tea poton pénzbe kerül.Ártani nem árthat,kezd el inni,aztán kiderül,hogy beválik-e.

Súlyfelesleged is van?

2017. okt. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Látszik, hogy nem értesz a gyógynövényekhez.. De mindegy is. Duci voltam mindig, de most már nem annyira. Tartok egy súlyt. Max egy-kéz kg közt billeg. A gluténérzékenységem miatt lefogytam.
2017. okt. 19. 22:15
 3/7 anonim ***** válasza:
56%

Akkor legalább a súlyodat tartod,az fontos.

Évek óta iszom a gyógyteákat,4-5 betegségre,allergiára fogyasztom őket és gyógyszerellenes vagyok.

Miből szűrted le,hogy nem értek hozzájuk?

MEgyébként,ha valakinek használt,akkor te is elkezded inni?Ha meg azt írják ,mondjuk ketten ,hogy nem,akkor nem kezded el?

2017. okt. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat. Nem akartalak sértegetni. Nem. Akkor is innám, csak érdekelt a tapasztalat.
2017. okt. 20. 20:44
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 3 hónapja kezdtem el inni a fodormenta teát, mert sajnos a fogamzásgátló abbahagyása után teljesen összeborult a hormonháztartásom. Vagy nem jött meg, vagy 50 napos ciklusaim voltak, vagy egész hónapban vérezgettem és sajnos nagyon erősen elkezdtem szőrösödni is. Nagyon megviselt ez az egész, mert az addigi gyönyörű arcbőröm is pattanásokkal lett tele. Pco-t kizárták az ultrahangon, vereredményeim is jók voltak, mégis borzasztó volt minden a gyakorlatban.

Naponta 1 csésze fodormenta teát iszok és a javulás eddig hihetetlen. Este iszom a fodormentát. Ebben a hónapban tökéletes volt a ciklusom, a bőrömöm most semmi nincs, a szőrösödés rohamosan csökken . Meg kell említenem, hogy én mellette palástfű teát is iszok a ciklus második felében.

Én csak ajánlani tudom a fodormentát! Remélem továbbra is ilyen jó hatásai lesznek, mert én is sokat szenvedtem már az elmúlt években ezek miatt.

2017. nov. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Huh! Ez a válasz most nagyon jól esett! Köszönöm neked! Pontosan, hogy iszod a két teát? Természet gyógyász ajánlotta?
2017. nov. 10. 12:16
 7/7 anonim ***** válasza:

Bocsi a késői válaszért!

A teákra magamtól bukkantam rá, de a Gyuri bácsis (a füvesember) honlapon is rengeteg infót megtalálhatsz a teákról. Természetesen nem szabad túlzásba vinni és ha eredményt szeretnél, akkor naponta inni kell őket, vagy ahogy az előírásban szerepel. :)

2017. dec. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!