Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Félek az altatástól, holnap...

Félek az altatástól, holnap epekőműtét, mondanátok pár nyugtató mondatot?

Figyelt kérdés

Van enyhe bal és jobb pitvar tágulatom, meg magas a pulzusom amit egyelőre még nem kezelnek vagy kalciumot meg magnéziumot szedek rá.

Megnézte két altatóorvos is a leleteimet, zöld utat kaptam nincs rizikófaktor. De én azért félek, szerintetek mennyi ideig tart a műtét előtte, nyugtatót szoktak adni?

Amúgy már kaptam 2 szemet altatóorvostól, de félek bevenni altatógáz + nyugtató, bár igaz ő tudja.


2017. okt. 23. 10:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mitől tartanod, minden rendben lesz. Azt mondjuk erősen javaslom, hogy tartsd be az orvosok utasításait. Ha csak nem végeztél jobb eredménnyel az orvosi egyetemen, mint ők, akkor vélhetően jobban értenek az altatáshoz, mint te.:)
2017. okt. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ő tudja:)

Ne aggódj, a műtét előtt reggel kapsz vidámító szurit. Nagyon hamar nem fogsz tudni semmit magadról.

Én mindig úgy ébredtem, mintha jól kialudtam volna magam. A seb persze fájni fog, kapsz rá majd fájdalomcsillapítót, szorítsd össze a fogad, amikor kikeltenek az ágyból pisilni.

Óráról órára jobb lesz, erre gondolj!

Az altatás egy jó kis alvás, más dolgozik, Te pihensz:)

Gyors gyógyulást!

2017. okt. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a műtétből az altatás volt az egyetlen olyan, ami nem okozott semmilyen problémát. Megkaptam a Xanaxot, feltették a katétert, betoltak a műtőbe, elkezdtem belélegezni a gázt, és nem emlékszem, hogy mikor aludtam el. Nagyon hirtelen kiütött, jót aludtam, nem lesz semmi gond.
2017. okt. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!