Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kitapogattam a heréimen több,...

Kitapogattam a heréimen több, különböző nagyságú "csomót"? Lehet e hererák?

Figyelt kérdés

Nem, nem a mellékherém és nem is a herezacskómban a gólyóktól külön álló csomók ezek... Hanem egészen kicsi (kb. Gombostű hegye), közvetlenűl a golyóimon letapadt kitüremkedések. Van 1db kicsit nagyobb és közel hozzá van több. A balon több található mint a jobbon.

Néha van enyhe alhasi fájdalmam, de a heréim nem fájnak. Néhány hete vettem észre, de azóta nem változott semmi (negatív irányba sem).


Családomban senkinek nem volt hererákja egyébként, apai ágon viszont volt 2 agydaganatos rokon...


Szerintetek mennyi az esély, hogy hererák, illetve az hogy és milyen esélyekkel gyógyítható?

Előre is köszi!

18/f



2016. nov. 10. 22:20
 1/3 anonim ***** válasza:
94%
Először is keress fel egy urológus orvost mielőbb! Majd a vizsgálat után kiderül, hogy mi az és hogyan lehet kezelni.
2016. nov. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az előzőt tudom megerősíteni: urológushoz expressz sebességgel!
2016. nov. 11. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Béla211 ***** válasza:
100%
Ma már neki is állhatsz urológust keresni.Ha hónapokig tart a bejutás az orvoshoz sajnos van ilyen. Akkor elmennék vele maszekhoz.Én kérnék egy ultrahang vizsgálatot is ,hogy tuti legyen.Ja és ha nem érzi ne legyél szívbajos és mutasd meg neki ,hol érzed.
2016. nov. 11. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!