Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől tör rám a félelem?

Mitől tör rám a félelem?

Figyelt kérdés
1 hónapja kb esténként, ha nem terelem el semmivel a figyelmemet (videó, tv nézés) rám jön egy félelem, szorongás, de azt nem tudom elmondani, hogy mitől. Ha a barátnőm velem van, kicsit erősebb az érzés, pedig akkor tudom, hogy ott van, ölelem és biztonságérzetet adunk egymásnak. Mitől lehet ez?

2017. okt. 29. 20:39
 1/2 anonim válasza:
Én is hasonló problémával küzdök, és tudom hogy egyáltalán nem kellemes érzés. Lehet stressztől, vagy mostanában néztél olyat, ami ennyire nagy hatással volt rád, és az vált ki belőled ilyen frusztrációt. Én speciel a sötétben teljesen elviselhetetlen vagyok, nagyon szorongok és ki akarok jutni onnan. Gondold végig hogy történt e veled mostanában olyasmi ami ilyen hatást gyakorolt t
2017. okt. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Volt 1-2honapja a csaladomban egy kis zur ami eleg nagy hatassal volt ram, de utana egy ideig nem voltak ilyen problemaim.
2017. okt. 31. 23:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!