Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit kell tennem ha új háziorvo...

Mit kell tennem ha új háziorvoshoz akarok menni?

Figyelt kérdés
Évekkel ezelőtt elköltöztem városon belül, és ezzel új körzetbe kerültem. Most beteg vagyok, de nem tudom, hogy megjelenhetek-e csak úgy az új orvosnál vagy el kéne menni a régihez, papírokat vagy ilyesmiket intézni?

2017. okt. 30. 13:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Maradhatsz a régi orvosodnál. Nem muszáj másik orvost választani, ha elköltöztél.

Ha új orvost szeretnél, és oda is tartozol, akkor köteles elvállalni. Odamész, és az anyagodat majd ő fogja átkérni a korábbi orvostól.

2017. okt. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lemész a z új választott orvoshoz elmondod neki hogy ide költöztél és szeretnéd ha elválalna. Ha igent mond akkor megadod neki a régi orvosod nevét meg hogy hol rendel és ő átkéri a kartonodat. Vagy elmész a régi dokihoz ha normális volt viszel neki valami bonbont vagy virágot, megköszönöd az eddigi munkáját és elkéred a kartonodat amivel majd elmész az új orvoshoz.
2017. okt. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
0%
Felálsz és elmész a pékségheu
2017. okt. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A kartonod nem kérheted el. Azt a két orvos intézi hivatalból. Mindenesetre az új orvosod keresd fel, és örvendeztesd meg, hogy ezentúl az ő betege leszel. A régitől meg elköszönsz, vagy nem. A te dolgod.
2017. okt. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!