Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van e valaki hasonló helyzetben?

Erdei Katica kérdése:

Van e valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Nem rég gerincferdülést diagnosztizáltak nálam. Meg szeretném kérdezni, hogy van e valaki hasonló helyzetben. Most nem feltétlenül az orvosi véleményre vagyok kíváncsi hanem, hogy ki hogyan érez amikor elmondják neki, h pl fűzőt kell hordania. ( Ezt csak az értheti akinek hasonló problémája van/volt. Vagy bárki akiben van egy kis empátia)
2017. nov. 1. 22:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem van. Talán nem annyira súlyos, mint neked, de azért feltünő. Fiatal koromban mindig ugyanazon a vállamon hordtam a táskát, és ugyanazon az oldalamon aludtam. Ha egyenesen állok, akkor az egyik vállam lejjebb van, mint a másik. Fűzőt semmi pénzért nem hordanék, de egy orvos se állja meg szó nélkül, hogy látszódik. Őszintén megmondom, hogy engem ez már nem érdekel. Nem számítok nyomoréknak, mindent tudok csinálni, és így is szeretnek az emberek, ráadásul őket ez nem is érdekli. Javaslom, hogy igyekezz javítani a helyzeten, de ne görcsölj rá a témára. Vannak tökéletes testű emberek, csak épp semmilyen gerincük nincs. Inkább élnék egy gerincferdüléses kedves emberrel, mint egy egészséges patkánnyal.:)
2017. nov. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is van gerinc ferdülésem, gyerekkoromban már mondták, javasolták a gyógytornát, kihagytam természetesen. Mai napig gerincferdülésem van, semmi extra nem látszik, igaz derékfájós vagyok. Így három éve gyógytornászhoz járok, s nem fáj azóta a derekam. Fűző nem került szóba soha.
2017. nov. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!