Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szeretem leforrázni a kezemet?...

Szeretem leforrázni a kezemet? Viszont nagyon fáj. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ekcémás vagyok, Pszichoszomatikus zavarom van. Neha ugy érzem hogy belebolondulok néha még tudomást sem veszek róla.

Vervetel--> semmi allergia

Természetgyógyász--> glutén, laktóz, cukor érzékenység.

Néha nagyon belobban, suliba bekötött kézzel járok és mindenki azt hiszi hogy folyamatosan meg van zuzodva mindkettő kezem.. újonnan megjelent a terd hajlatomban és a könyök hajlatban és a bugyi vonalban ..

Jólesik amikor forró vízzel "leforrázom,, a kezem. Ezt nem tudom miért van, valakinek esetleg hasonló kialakult? Mindjárt megőrülök annyira fáj !! Segítség



2017. nov. 3. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudni, milyen szakorvos állapította meg az ekcémát, de az lehet a pszoriázistól az atkafertőzésen át a mosószer maradvány okozta kontakt dermatitisztől belső gyulladáson át sok minden. Alapos kivizsgálás lenne szükséges.
2017. nov. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Érdemes megkeresni egy jó bőrgyógyászt, mert általában erre vannak egészen jó kezelések.
2017. nov. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

milyen sampont, szappant, tusfurdot hasznalsz?

kremezed magad, sminkelsz erosen?

milyen mososzert/oblitot haszaltok?


a bor a legnagyobb szervunk es ellentetben a gyomrunkkal, a bor nem tud hanyni

ha valami merget nyelsz le es a tested meg akar tole szabadulni (es a gyomorsav nem eleg eros) akkor kihanyod

a borod nem tud ellenkezni ha mindefele vegyi szemetet kensz ra

ellenkezni nem tud, de mindenfele koros jeleket produkalni igen!

2017. nov. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
természetgyógyász. lol.
2017. nov. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#3 nem sminkelek, 13 éves vagyok

Házi készítésű "biomegavega,, szappant használok és (jelenleg meg úgy általában) baba tusfürdő (most avokadosat, a következő liliomos lesz, bár eddig csak simat használtam)

Sampont, balzsamot most nem tudok mondani, mert nem otthon vagyok.

Testápoló a Dove öregedő bőrre ajánlott testapolot hasznalok. (Bár most a testem gyógyszerész által kikevert krémmel kenem ahol nagyon viszket)

Kéthetente költözözök elvált szülők miatt.

Egyébként 2-szer voltam Budapest **legjobb** gyermek borgyogyaszanal és csak felírt szteroidos krémeket. Ez független voltam más orvosoknal is +vérvétel +természetgyógyász


Kentem már a manna felé barack kivonatu olajjal, manna felé mentás olajos suritmennyel, koromvirag kremmel, kamilla teával aztattuk, neograormonnal is kentük, sudocremmel kentem be az előbb mert nagyon fáj. Otthon Biodermat használok és két napja a gyógyszertárban kikevert krémet adtak, úgyhogy most azt próbálom. (Amúgy 4 éves koromtól 10 éves koromig csak gyógyszerész által kikevert krémmel kentük)

#4 A természetgyógyászat az ember természetes öngyógyító képességének segítésével és a természetben megtalálható anyagok gyógyító hatásaival, alkalmazásával foglalkozó irányzatok összefoglaló neve. Az alternatív gyógyászat domináns részhalmaza, és a komplementer gyógyászat alapvető metszeteit képviseli.[1]

A természetgyógyászat mint kozmetikai fejlődést jelentős mennyiségben képviselő iparág. Nem mellesleg egész jól megélnek belőle!

2017. nov. 4. 00:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Fürödjél mosakodókrémmel, amit a patikában tudsz venni. Semmi más nem jó az ekcémás bőrre. Sajnos tapasztalatból írom. A ruháidat plusz öt tiszta vízben ki kell öblíteni. Öblítőszert ne használjatok a ruháid öblítéséhez. Az ekcémás területeket naponta 2-3 alkalommal be kell kenni Excipial U lipolotio testápolóval. Mostanában nem hoznak be az országba. Bécsben patikában vény nélkül megvásárolható. Bőrgyógyász véleményét kérd ki, hogy helyette mit javasol? Nekem csak ez vált be. Szteroidos kenőcsöt szoktak felírni ilyen súlyos esetben. Semmi esetre ne forrázd le a kezedet, mert súlyosbítja az állapotodat. Vérből allergiavizsgálatot kell csináltatni ételekre. Bőrgyógyásznál nézik meg a vegyszer allergiát. Ezeket el kell végeztetni!
2017. nov. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

attól még természetgyógsász LOL

gluténérzékenységet szívem biopsziával állapítanak meg stb.de bírom amikor laikus magyaráz nekem XDDD

2017. nov. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!