Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 18 éves korban ha szeretem a...

18 éves korban ha szeretem a fiatalabbakat, jelenthet pedofil hajlamokat?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy a tőlem idősebb lányok kicsit sem vonzanak. Mindig is a tőlem kicsit fiatalabb lányokkal jöttem ki jól. Nyílván nem vonzódok olyanhoz, aki még nem is serdül. De 14 éveseket nem utasítanék vissza... :D És nem, nem szexre kellenének, hanem valóban vonzanak.

Ennyi idős korban ez még egészségesnek minősül, vagy már lehet beszélni gyenge pedofíliáról? :'(



2017. aug. 14. 12:15
 1/5 anonim ***** válasza:
A pedofil azokhoz vonzódik aki még nem serdül, ebből következik, hogy te nem vagy pedo. Ráadásul még te is fiatal vagy. Ha 25 évesen a 18 éves csajok jönnek be akkor semmi baj, de ha akkor is a 14 évesek akkor az már fura lenne.
2017. aug. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Közben utánanéztem, és a klasszikus pedofília valóban az, ha olyanokhoz vonzódunk, aki nem serdül. A hebefília jelenti azt, hogy a fiatal serdülőkhöz vonzódunk, és ez "enyhébb". Várom a további véleményeket :)
2017. aug. 14. 12:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát pl ha vonzódsz egy 17,9 éveshez, az sem hiszem, hogy baj lenne.
2017. aug. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jó, de sokkal szívesebben választanék például egy 15 év körülit, mint egy velem egy időset/idősebbet :(
2017. aug. 14. 23:05
 5/5 szamo77db ***** válasza:
Szerintem nem vagy pedofil.
2017. okt. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!