Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fogok még testileg fejlődni?...

Fogok még testileg fejlődni? (17 évesen)

Figyelt kérdés

Furcsán hangozhat a kérdés, de érdekel mások véleménye. 17 éves vagyok, 180cm magas.Apám 195 cm és anyám is elég magas.A vállam nagyon keskeny,a karom és lábam nagyon vékony. Ugyan olyan a testem mint 3-4 évvel ezelőtt, olyan "kisfiús".Tőlem fiatalabbak is férfiasabbak mint én.Az arcomon még csak a szám felett és az államon van egy kicsi szőr, elég ritkán és vékony szálú,de a hasam pl. egyáltalán nem szőrösödik.Fogok még nőni és "férfiasodni"? Fog még szélesedni a vállam és vastagodni a csuklóm,lábszáram? kb hány éves korig?

Köszi a válaszokat :)


2017. nov. 6. 21:50
 1/1 Poris2000 ***** válasza:
Ha a szüleid magasak, akko rminden bizonnyal igen, még nőni fogsz, és szélesedni is. A szélesedés persze még később jelentkezik majd. Elméletileg 21-22 éves korukig nőhetnek még a férfiak. Szerintem kérdezd meg apukádat, hogy ő hány éves koráig nőtt.
2017. nov. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!