Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fogok még fizikailag/testileg...

Fogok még fizikailag/testileg fejlődni?

Figyelt kérdés

Úgy minden téren.

Nem sokára betöltöm a 15-öt. Sokat olvasom és hallom hogy a csajok a magasabbakat kedvelik. Olyan 180 cm-es test magasságnak örülnék. örülnék ha lennénk,h meg több az se baj,de lehetséges-e? Szüleim 150-165cm között vannak,én most vagyok 172.


A másik dolog ami aggaszt az a lenti cimbi mérete. Vastagságra meg vagyok vele elégedve,de hosszra nem igazán. Életkoromnál 11 éves koromtól kezdve mindig 1-el volt rövidebb = 11. év/10cm. Ez MOST is így van,nem tudom hogy ezt pár hónap múlv is eltudom e mondani. Most még nem akarok vele kezdeni semmit,csak aggaszt hogy mi van ha nekem csak ennyi jár. Elég lenne e ez a méret 5-10 évvel később?


Tudom hogy ez mind a kettő attól is függ hogy korán vagy későn érő vagyok e,és azt is hogy ebbe az is bele tartozik hogy mikor kezdtem el szőrösödni,mim milor mennyit nőt. Hát szőrösödni szerintem először a lábamon kezdtem,cimbi környékén 12 évesen kezdett el szőrösödni,méreteket már mondtam. Magasságom 11-12 évesen 150cm alatt volt,12-13 évesen 152, tavaly Márciusban meg kb. 168 cm magas voltam. Súlyom(ha számít)11-12 évesen 37kg volt, tavaly nyáron 44,Decemberben 48,most Àprilisban 52,most 60.



2013. dec. 17. 00:16
 1/3 anonim ***** válasza:
18 éves korodig biztos nőni fogsz még,és erősebb lesz a csontozatod is.De kérdem én,miért érdekel ennyire a magasságod,ha most vagy 172?Vannak ám alacsony,csinos lányok is,nem kell égimeszelőnek lenni ahhoz,hogy legyen barátnőd :).A nemiszerved mérete meg aztán teljes mértékben nem fog érdekelni olyan lányt aki tényleg szeret.Szóval ne parázz,fogsz még nőni lehet sokat-lehet keveset,de ne a méreteiddel akarj érvényesülni. 22L
2013. dec. 17. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Első vagyok,annyit elfelejtettem még,hogy a súlyod is változni fog és az izomzatod is.Lehet ,hogy alapból izmosabbnak fogsz tűnni a társaid közt,de az is lehet,hogy sokat kell dolgozni érte..
2013. dec. 17. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A fiúk jóval tovább serdülnek, akár 20-21 éves korukig nöhetnek. A lányoknán ennél jóval elövb befejezödik a testi érés. Az én unokatestvérem a legtöbben 18 és 19 éves kora között változott nött 30 cm-t és férfi lett belöel elötte kb 15-16-nak nézett ki. Vannak késön érö fiúl. A magasság függ attól is szüleid miylen magasak. Ha édesapád normál magasságú akor valószinüleg te sem amaradsz ekorra. Kérdezd meg ö mikor állt meg a növésben. A péniszed mérete meg még böven fog változni.
2013. dec. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!