Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Rendben vagyok testileg?

Rendben vagyok testileg?

Figyelt kérdés

172 cm magas vagyok, 39-40-es lábmérettel. Szerintetek nem túl nagy? A 39-es az egyik lábamra kicsi szokott lenni, de nem tudom rávennk magam, hogy 40-est vegyek. Mellbőségem:85 cm

Mell alatti méret:76 cm

Derék:65 cm

Csípő:87 cm

56-57 kg, vékony lábakkal(gyűlölöm őket ezért!)

Nem tudom, valahogy nem érzem magam jól a bőrömben, szerintem alaktalan vagyok, vagy nem tudom.. Ti mit gondoltok?

13/l



2016. szept. 17. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem igen,már csak magamból kiindulva,én 155cm 45kg és 25éves "nő" vok. :D 35ös lábbal.... xD
2016. szept. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én szintén egy 13 éves lány 43-44es lábakkal, a 35 az jobb, van gyerek(tudom ciki, meg minden, de vannak jó cipők)de nincs giga méret, csak Németországban találtunk 43-as cipőt...
2016. szept. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Sok mai gyereknek van ilyen méretű lába. A többi méreted is rendben van. Magas vagy már most is, és még nőni is fogsz. Modell alkat leszel. Nézd meg a modelleket, milyen magasak, és mekkora a cipő méretük. Nem kicsi az biztos.
2016. szept. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Még úgyis sokat alakul, változik a tested,szóval teljesen rendben vagy. Egyik ismerősöm(nő) 168cm és 40-41es a lába meg a kezei is nagyok voltak,de olyan arábyosnak tűnt mégis
2016. szept. 18. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!