Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az egyik anyajegyem jobban...

Az egyik anyajegyem jobban kidudorodik, mint ezelőtt, legalábbis én így érzem. A területe nem nőtt. Kb egy hónapja voltam bőrdokinál szűrésen, semmi baja nem volt egyik anyajegyemnek sem. Tovább?

Figyelt kérdés

és ha most is egyből rávágja, hogy nem kell levenni, mi lesz ha erősködök kicsit? én annyira nem bízom benne, mert mikor voltam akkor se nézte meg mindet, csak úgy kb 20 mp alatt átfutotta a testemet, lehet még annyi sem volt, epdig van pár anyajegyem. Amúgy is zavaró ez az anyajegy mert az orromon van, inkább olyan laposabb fajta, de olyan csúnya, meg már van elég az arcomon. Szerintetek elküldene leszedetni?


Jah igen, és van az arcomon egy kiálló, kisebb anyajegy, pont ott ahol borotválkozok majd. Szerintetek ha mondom neki hogy vetessük le, mert majd később zavarni fog (egyenlőre még nem szükséges ott borotválkoznom), akkor leszedi?


Amúgy a bőrgyógyász szedi le ott helyben vagy elküld valami másik "szakorvoshoz"?


2010. máj. 31. 07:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha van rá lehetőséged, maszekban menj el bőrgyógyászhoz, egy másikhoz. Ott alaposan meg fogják nézni az anyajegyeidet. Mutasd meg, melyikek miatt aggódsz jobban, hogy azrra nagyobb figyelmet fordítson. Ha le kell venni valamelyiket, azt sebész fogja levenni, nem a bőrgyógyász. Ott is két lehetőség van, a hagyományos szikés módszer ingyen, és a fizetős, lézeres megoldás, ami után nem marad heg és gyorsabban is gyógyul.
2010. máj. 31. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha nagyon zavar, inkább menj el maszekhoz, ők leszedik. De csak ha tényleg zavar, mert néha a leszedés, lehet, hogy több bajt okoz, mintha marad az anyajegy.
2010. máj. 31. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nekem a csípőmön volt egy nagy anyajegy ami zavart,mert a farmer pont odaért és dörzsölte.Nem volt rosszindulatú,de nekem levették.

Engem átküldtek a sebészetre,és még aznap le is vették,1 hétre rá volt varratszedés.Ennek egy fél éve és semmi nyoma nem maradt!

De az is lehet hogy lézerrel veszik le,de arról fogalmam sincs hogy működik!

2010. máj. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!