Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mielőtt lefekszem aludni,...

Mielőtt lefekszem aludni, becsukom a szemem, ekkor bevillannak ilyen arcok, halálfejek és néha hangokat is hallok, ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Ha kinyitom a szemem akkor eltűnnek. Ez 2013 óta van. A hangoknál ilyen beszélgetéseket hallok, ha kinyitom a szemem akkor az is elmúlik. Elég ijesztő eltorzult lényeg, arcok villannak be akár hirtelen is. Ekkor gyorsan kinyitom a szemem, ekkor eltűnnek. Ezen kívül alvásparalízisem is szokott lenni, az olyan, hogy felakarok ébredni de nem tudok és megmozdulni sem. Ez mit jelent? Volt már valakinek ilyen? Ez csak kizárólag lefekvésnél jelentkezik.

2016. febr. 29. 20:35
 1/4 A kérdező kommentje:
az antipszichotikum eltűntette mindezt, november óta szednem kell ilyeneket sajnos.
2016. febr. 29. 20:38
 2/4 anonim ***** válasza:
Leírtad a kérdésben a választ, most mire is vagy kíváncsi?
2016. febr. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hogy ezt mi okozhatta? Félek hogy mégis skizofrén vagyok mert vannak ám olyan tüneteim és ezek meg hallucinációk.
2016. febr. 29. 20:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez teljesen természetes, én is szoktam hangokat hallani lefekvés előtt, képeket látni nem, szerintem így mosódik egybe az álom és az ébrenlét.
2016. febr. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!