Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Baloldal alhasi fájdalom...

ZyxNoname kérdése:

Baloldal alhasi fájdalom mitől van?

Figyelt kérdés

Régebben feltettem egy kérdést itt van

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__egyeb-kerdesek__885..

Leírtam, hogy voltam dokinál ultrahang labor negatív lett szóval nem vakbél gyulladás volt . Végül elmúltak a tünetek néha néha volt hányingerem és sokszor csengett a fülem(nemtom hogy idetartozik-e de leírom) . Viszont tegnap este feszítő érzésem volt baloldalon(csak baloldalon) és ez gyógyszerhatására elmúlt, de éjszaka annyira fájt(szúróérzés) de az is elmúlt úgy 10-15 perc alatt. Hányni nem hánytam de volt/van hányingerem. Nincs székletrekedésem állandó normál állagú. A fejem néha néha fáj, meg kicsit szédülök és már írtam gyakran sípol a fülem(minden nap)

Ma mindenképp megyek háziorvoshoz csak megint azzal fog jönni hogy valami vírusos dolog :/ .....(az lemaradt hogy ez nem menstruációs fájdalom most volt és nekem nem szokot fájni se közben se máskor)

Nektek van valami ötletetek hogy ez mi lehet?

17/l



2017. nov. 8. 09:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen a fájdalmad? Heves, lüktető vagy pedig bizonytalan fájdalom? Fontos lehet!
2017. nov. 9. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
#1 válaszoló vagyok. A székleted milyen színű? Úgy értem, hogy normális, fekete vagy fehér esetleg véres, stb.
2017. nov. 9. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mikor milyen néha erősebben fáj néha pedig csak lüktet. A székletem kicsit sötétebb.
2017. nov. 9. 11:30
 4/5 anonim ***** válasza:

1# vagyok

Pár kérdésem lenne?


-Miután eszel, fáj az alhasi rész?

-Folyamatosan fáj?

-Milyen ételt eszel? (Itt arra akarok kilyukadni, hogy zsíros, stb)

-Levest, főzeléket szoktál enni?

-Mozogsz rendesen, a munkád mozgékony vagy ülő?

-Mennyit iszol egy nap?


Ha hányingered van, akkor ugyan lehet, hogy vírus áll e mögött, de 1 hét már eltelt a tünetekkel (gondolom én). Ha nem fog csökkenni a tünetek, muszáj lesz beutalót kérni. A bélproblémákra annyi betegségre utalhatnak hasonló tünetek, hogy több vizsgálat után kiderül a betegség. Lehet emésztési probléma (ha hányingered van), epe, vagy valamire érzékeny lehetsz, bármi. Ezekre a kérdésekre válaszolsz, én megpróbálom kideríteni neked.


Utolsó kérdés/kérdések:

-Ha tejes ételt eszel, hogyan reagálsz rá? Mennyit eszel/iszol (pl: tej)

-Mennyi zöldséget, gyümölcsöt fogyasztasz

2017. nov. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na várjál én itt teszem fel neked a sok kérdést, a LINKEDET meg most nézem csak meg. Most is meg van a hidegrázás, stb? Meg az ilyen dolgok? Mert itt kizárt, hogy egy vírus ilyet csináljon. Ilyen durvát, ami az egész szervrendszert ,,megrázza''. Megint el kéne menned vérvételre, ugyanis a neten azt olvastam, hogy az alhasi fájdalmat vérvétellel szokták kezdeni. Nekem is rendszeresen szokott lenni, hogy fáj, de kibírható, és csak pár másodpercig tart. Egy kis ,,sszéllökés'' és már jó is. Vagy pedig nagyon begörcsölök de akkor végem van, de az is elmúlik. Amit már fel tettél korábban kérdést, nagyon durva. Régen is volt ilyen? A kérdésekre ha van kedved, válaszolj nyugodtan, hátha tudok segíteni. Ja és a legdurvább hogy nem rég volt és amit megettél vissza is jött. Ez durva.
2017. nov. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!