Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

Ritka betegségekkel hova lehet fordulni?

Nem működik a rekeszizmom, de senki nem hiszi el. Nem tudok nevetni mert fájdalommal jár.

11-14 20:20  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Ha a rekeszizmod nem müködne, akkor igen hamar megfulladnál, mert lélegezni csak akkor tudsz, ha a rekeszizomot használod.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 11-14 20:25 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Téves, rekeszizom nélkül is tudsz lélegezni, csak fáradékonyabb leszel... légszomjad lesz...

# 2/3Időpont 11-14 20:26 Privát üzenet
Háziorvossal indítanék, ő majd elküld a megfelelő vizsgálatokra.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 11-14 20:26 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Dolgozok egy bizonyos mukahelyen, ez év májustól vagyok távpénzen. Kaptam egy felmondó levelet is miszerint addíg tart a munaviszonyom amedíg az orvos távpénzen tart. Ilyenkor..
Az mitől van hogy mostmár pár éve nem mindig érzek vizelési ingert? Olyan is elő szokott fordulni hogy az egyik pillanatban érzem az ingert a másikban nem. Néha vizelés után érzem..
Milyen orvoshoz kell fordulni kelés/furunkulus esetén?
Lehet agyrázkódás? Szükséges vele orvoshoz fordulni?
Megoldatlan, rejtélyes betegségekkel hova lehet fordulni?
Hol tudom kivizsgáltatni magam az esetleges nemi betegségekkel kapcsolatban? Fertőzés ilyesmikre gondolok. Bőrgyógyászhoz vagy urológushoz kell fordulni ilyenkor?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu