Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valószínűleg a poharamba...

Valószínűleg a poharamba valahogy belekerült 2 db 2 cm átmérőjű mágnesgolyó. Mi a teendő? Csak simán várjak a tünetekre? Vagy ki fog jönni?

Figyelt kérdés

2017. nov. 16. 19:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha megittad, akkor sürgősen menj orvoshoz!
2017. nov. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én olyanokat olvastam hogy előszőr várjak, hátha kijön.. Akkor orvos? Valaki más is írjon valamit kérem.
2017. nov. 16. 19:52
 3/8 Molyember ***** válasza:
100%

Lenyeltél két darab két centis golyót??? Az rohadt nagy, nem írtál el valamit?

Egyébként tényleg menj dokihoz.

2017. nov. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem valamit elhallgatsz előlünk.
2017. nov. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
az bazinagy! és mivel mágnes, azonnal orvoshoz kellene menni. gondolj bele, ha pl a vékonybeled 2 különböző részén tartva elkezdik egymást vonzani és összetapadnak. olyan bélelzáródást kapsz, hogy örülhetsz, ha megmaradsz.
2017. nov. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogyan tudtad lenyelni, de remélem elmentél orvoshoz azonnal.
2017. nov. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Elírtam elnézést!!! 0,2 cm, nem 2 cm!!!
2017. nov. 17. 14:16
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha két neocube golyóról van szó, akkor menj orvoshoz. A neocube erős mágnesekből áll, és valóban okozhatja azt, amit fentebb valaki leírt, hogy két bélszakaszt összetapaszt. Ezért rossz ötlet mágneses nyelvpiercing-utánzatot csinálni belőle.


Ha gyengébb mágnesekről van szó, akkor ennek kisebb az esélye, de persze akkor is okosabb orvoshoz menni.

2017. nov. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!