Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Háziorvos - mi ilyenkor a teendő?

Háziorvos - mi ilyenkor a teendő?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy jelenleg Budapesten élek, de háziorvoshoz nem vagyok bejelentkezve itt, sőt itt nem vagyok se állandó, se ideiglenes lakcímre bejelentve. Az előző lakhelyemen (ami jó messze van) vagyok csak bejelentve a háziorvoshoz. Ez eddig nem is volt gond, a recepteket meg tudta írni úgy is, és otthonról elküldték, de most nagyon úgy néz ki, hogy terhes lettem, azaz hamarosan járhatok majd orvoshoz. Ilyenkor bemehetek itt bármelyik rendelőbe bejelentkezni, vagy előtte feltétlen muszáj a másikból elkérni a papírjaimat (azaz kijelentkezni)? És ugye az nem gond, hogy nem vagyok budapesti címre bejelentkezve?

2017. aug. 23. 14:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Háziorvoshoz mehetsz akkor is, ha nem itt laksz, de nem köteles átvenni, viszont szakrendelésre csak lakcímszerinti orvoshoz mehetsz, ezért a nőgyógyászat miatt be kell jelentkezned Budapesti lakcímre.
2017. aug. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!