Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Úristen ez mi volt? Felébredte...

Úristen ez mi volt? Felébredtem de nem tudtam semmit csinálni.17/F

Figyelt kérdés
Iskolában elaludtam szünetben és felébredtem arra hogy már bent van a tanár és beszél, de nem birtam mozdulni beszélni és kinyitni a szemem. Csukva volt a szemem mégis körül bírtam nézni a teremben és láttam hogy ott van előttem a tanár és beszélget a körülöttem lévő osztálytársaimmal. Kb 20 másodpercig tartott. Ez micsoda? Nagyon ijesztő volt.

2017. nov. 17. 23:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Alvási paralízis. Olvass utána
2017. nov. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Alvas utani benulas ..ezt egy betegsegnek tartjak de szerintemnem az, ez egy folyamat ami lebenitja a testedet de evvel semmi baj nincs. Sokan megijednek de evvel semmi baj nincs..minden mas embernel ugymintnallad alvas kozben az agyad lebenitja a tested stb.. Hogy ha pld futnal vagy ennel vagy valamit csinalsz almodban azt ne tudd megcsinalni.. Es az alvas parazitis vagy mi az az nem ez.. Az egesz mas.. Az olyan hogy egy olyan allapotba kerulszami lebenit nem tudsz mozogni es az agyad bekepzel valami felelmeteset.. Ez tudatos almodasnal szokott lenni..
2017. nov. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!