Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Térdműtét után meddig nem...

Térdműtét után meddig nem lehet tesizni? Évismétlés lesz belőle?

Figyelt kérdés
Hamarosan műtik a térdemet, és gondolom elég hosszú időre felmentenek majd a testnevelés óra alól, és parázok hogy emiatt évet kell ismételjek:/ erre mennyi az esély hogy évet kell ismételjek? Mennyi időre mentenek fel? Előre is köszönöm a válaszokat♡

2017. nov. 18. 23:20
 1/5 anonim válasza:
100%
Nekem anno volt olyan osztálytársam, aki egész évben fel volt mentve. Nem kellett évet ismételni. Orvos mentette fel, őt is.
2017. nov. 19. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Emiatt nem kell évet ismételned, az, hogy mikor tornázhatsz majd az orvos megmondja. Arra törekedj, hogy minél kevesebbet hiányozz a suliból!
2017. nov. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi fel fognak menteni és nem is lesz jegyed év végen. Csak akkor para, ha gimis vagy és tesiből szeretnél érettségizni. De szerintem kérdezd meg az ofődet.
2017. nov. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hat ez azert para mert sport szakgimnaziumba vagyok eppen tizedikes, ezert felek hogy evismetles lesz mert ugye van tesink, gimnasztika gyakorlatunk, edzes progran gyakorlat (osszesen heti 10 tesi orahoz hasonlo ora)
2017. nov. 20. 23:50
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én 2 évig nem tesizhettem vele. Amikor ugye sérült a térdem és kiderült hogy műteni kell akkor előtte már nem tesizhettem, suliba sem lett volna szabad bejárnom, de nem akartam kimaradni egyes órákról így ott bent meglett beszélve hogy a lényeges órákra mindenképp bemegyek ha tudok, tesinél meg az iskola orvos intézett nekem éves felmentést így nem voltam értékelhető benne, de mivel volt papír róla hogy nem tesizhetek semmilyen formában így átengedtek évvégén de nem volt értékelve, csak át volt húzva.

Amikor évet kezdtem de még az orvosom szintén nem adott engedélyt hogy sportoljak, az iskola orvos szintén adott éves felmentést és mondta a gyógytestnevelést hogy arra kell járjak hogy valamilyen formában értékelni tudják az évemet, de mivel nekem SZTK-s alapon kellett járnom így ezt a részét megúsztam ami annyiból volt jó hogy nem kellett nulladik órára bejárjak a nagy semmiért.

2017. dec. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!