Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Félek a rosszulléttől hogyan...

Félek a rosszulléttől hogyan tudnám legyőzni?

Figyelt kérdés

Majdnem minden nap azt várom, mikor leszek rosszul és előre tervezni nem igazán merek e miatt. Teljesen egészséges vagyok, sose volt komoly bajom, betegsegem, fájdalmam. Második osztályban az egyik haveromnak vakbélgyulladása lett. Én azóta félek a betegségtől, szinte rettegek. Néha be is képzelem a fájdalmat. Időszakokra el szokott mulni (pl nyáron eszembe se jutott)

Most pedig megjött, és ugye van , hogy akkor egyik oldalra húz a fájdalom, ez most jobb oldalra, alig érzem csak néha. De a stressz megint bennem van, hogy mivan ha nem is attól van?!

Szóval ez a félelem van bennem és szeretnék valahogyan túllépni rajta.



2017. nov. 19. 20:01
 1/4 A kérdező kommentje:
*Most 15 éves vagyok, és más betegséggel nincs ilyen. Csak ez ami kiskorom óta az agyamban táncol. Ha bal oldalt fájna nem is igazán érdekelne, de ha jobb oldalt már ici picit pl csak izomláz miatt már ijedt vagyok*
2017. nov. 19. 20:04
 2/4 anonim válasza:
Szia velem is ez van csak én a hányástól félek ugyan ilyen szinten. És ha úgyérzem kezd hányingerem lenni (amit csak bebeszélek magamnak) akkor egy másik bebeszéléssel győzöm le illetve nyugtatom le magamat; beveszek egy enyhébb hányingercsillapító VITAMINT. Tudom ez sem normális megoldás, de megnyugtat. Menj szerintem pscihologusgoz vagy orvoshoz. De ha rosszul érzed magad nagyon akkor talán valami hasonló megoldás segíthet. DE BE NE GYÓGYSZEREZD MAGAD!!!!! Vagy el is mehetsz egy ilyen vizsgálatra ahol kiderül, hogy semmi bajod és talán attól is megnyugszol mivel az ilyenfajta betegségek nem eggyik napról a másikra alakulnak ki (szerintem, de nem tudom).
2017. nov. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
*Most 15 éves vagyok, és más betegséggel nincs ilyen. Csak ez ami kiskorom óta az agyamban táncol. Ha bal oldalt fájna nem is igazán érdekelne, de ha jobb oldalt már ici picit pl csak izomláz miatt már ijedt vagyok*
2017. nov. 19. 20:41
 4/4 A kérdező kommentje:

Bocsanat a 2. Veletlen volt 😂

Voltam kineziologusnál, és egy ideig használt is. Voltam régebben orvosnál, felsorolta a tüneteket, egyik se jelentkezett egyszerre, vagyis a hasam azon a helyen is csak pszihésen fájt, úgy is aligha. Köszi szépen a választ 😀

Furcsa nekem megkérdeznu a barátaimtol ,,ti nem féltek az ilyenektől"? És ilyenkor ők néznek engem hülyének..😂XD

2017. nov. 19. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!